Sposoby dostawy i formy płatności

Sposoby dostawy:

InPost Kurier

Kurier InPost

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1–5 dni roboczych (95% paczek dociera w 1 dzień). Możesz opłacić zamówienie online lub wybrać płatność za pobraniem. Koszt dostawy w przypadku płatności online to 13.90 PLN brutto lub 15.90 PLN brutto przy płatności za pobraniem. Po wysyłce zamówienia na podany w zamówienia adres email otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi śledzenie paczki.

InPost Paczkomaty

Paczkomaty InPost

Przesyłka trafi do wybranego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 1–5 dni roboczych (98% paczek dociera w 1 dzień). Koszt dostawy wynosi 12.90 PLN brutto. Ta opcja dostawy dostępna jest jedynie w przypadku płatności online oraz jeżeli łączna ilość zamówionych maseczek nie przekroczy 36 opakowań (1800 sztuk). Po wysyłce zamówienia na podany w zamówienia adres email otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi śledzenie paczki.

Dostępne formy płatności:

imoje

Wszystkie najpopularniejsze metody płatności online:
  • Płatność BLIK
  • Szybkie przelew online
  • Płatność kartą

imoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank.
Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS.

Za pobraniem

Tylko w przypadku dostawy kurierem.

Przelew tradycyjny

Numer konta: ING Bank Śląski S.A. 72 1050 1764 1000 0090 3009 3091
W tytule prosimy o podanie numeru zamówienia.

Nazwa i adres odbiorcy:
Europrofil Sp. z o.o.
ul. Zielona 11
11-015 Olsztynek
NIP: 8361732941

Nasze Maseczki

Flaga polski

Polski Producent

Historia Europrofil Sp. z o.o. sięga 2003 r. W swojej działalności łączymy produkcję z tworzyw sztucznych z ekologią. Jesteśmy w 100% firmą polską kładącą nacisk na rozwój krajowej gospodarki. Dbamy o rozwój regionu Warmińsko-Mazurskiego. Nasze maseczki są w całości wykonane z polskich materiałów.

Zdobyte doświadczenie w pracy z Poli(chlorkiem winylu) otworzyło nas na nowe projekty i produkty oparte na technologii wytwarzania z Polipropylenu. Szeroko już rozbudowany park maszynowy postanowiliśmy wzbogacić o kolejne:

  • linie produkcyjne służące do wytwarzania wysokiej jakości włóknin polipropylenowych wykorzystywanych do produkcji maseczek medycznych oraz półmasek ochronnych
  • linie do wytwarzania maseczek medycznych BFE ≥ 95 i BFE ≥ 98
  • linie do wytwarzania półmasek ochronnych FFP1, FFP2 oraz FFP3
  • linie do wytwarzania maseczek niemedycznych, posiadających Atest Covid wydany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
0

Produkowanych maseczek miesięcznie