Europrofil laureatem konkursu BGK „Sternik – cała naprzód!”

Europrofil Sp z o.o. wyróżniony w konkursie Sternik. Cała naprzód!

 

3 września 2021r. odbyła się, organizowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego, uroczysta gala konkursu „Sternik. Cała naprzód! ‘’.

Głównym celem konkursu  było wyłonienie i nagrodzenie firm, szpitali, jednostek administracji z województwa warmińsko-mazurskiego, które wyróżniły się organizacją i zarządzaniem podczas COVID-19. 

Kapituła konkursu, wyłoniła spośród wytrawnych żeglarzy biznesu te firmy i jednostki, które - mimo sztormu COVID-19 - utrzymały bezpieczny kurs, a ostatnie nawałnice wzmocniły ich zespoły.

Nagrodzono tych, którzy potrafili wykorzystać ten niezwykle trudny czas rozwijając swoje zespoły, produkty, usługi - dostosowując je do nowych warunków rynkowych.

 

 

Europrofil Sp z o.o. został nagrodzony nagrodą specjalną BGK. 

 

Statuetkę wraz z nagrodą z rąk Dyrektor Regionu Warmińsko-Mazurskiego BGK Anny Bułło odebrali Prezes Aneta Biernat wraz z Wiceprezem Mariuszem Biernat

Zapraszamy na nasz kanał YouTube ⭐️
https://www.youtube.com/watch?v=u20jbh8YQi8

 

Comments

There are no comments.

News

Flaga polski

Polish manufacturer

Historia Europrofil Sp. z o.o. sięga 2003 r. W swojej działalności łączymy produkcję z tworzyw sztucznych z ekologią. Jesteśmy w 100% firmą polską kładącą nacisk na rozwój krajowej gospodarki. Dbamy o rozwój regionu Warmińsko-Mazurskiego. Nasze maseczki są w całości wykonane z polskich materiałów.

Zdobyte doświadczenie w pracy z Poli(chlorkiem winylu) otworzyło nas na nowe projekty i produkty oparte na technologii wytwarzania z Polipropylenu. Szeroko już rozbudowany park maszynowy postanowiliśmy wzbogacić o kolejne:

  • linie produkcyjne służące do wytwarzania wysokiej jakości włóknin polipropylenowych wykorzystywanych do produkcji maseczek medycznych oraz półmasek ochronnych
  • linie do wytwarzania maseczek medycznych BFE ≥ 95 i BFE ≥ 98
  • linie do wytwarzania półmasek ochronnych FFP1, FFP2 oraz FFP3
  • linie do wytwarzania maseczek niemedycznych, posiadających Atest Covid wydany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
0

Monthly produced masks